НБУ вважає оптимальним перехід до режиму гнучкого валютного курсу з одночасним недопущенням різких коливань


НБУ вважає оптимальним перехід до режиму гнучкого валютного курсу з одночасним недопущенням різких коливань

Національний банк вважає оптимальним перехід до режиму гнучкого валютного курсу з одночасним недопущенням різких коливань.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба НБУ.

"Відповідно до програми МВФ stand by, Україна взяла на себе зобов'язання здійснити поступовий перехід до режиму гнучкого обмінного курсу гривні... При цьому враховується необхідність запобігання різких ситуативних коливань гривні", - сказано в повідомленні. Нацбанку

У зв'язку з переходом до режиму гнучкого валютного курсу рада НБУ більше не визначає цільового рівня обмінного курсу гривні на майбутні періоди, як це було раніше.

Нацбанк водночас вважає важливим збереження прогнозованої динаміки курсу гривні.

Для забезпечення цього регулятор проводить інтервенції на міжбанківському валютному ринку, згладжуючи можливі різкі коливання курсу.

Починаючи із другої половини лютого 2010 року, як зазначає НБУ, надходження інвалюти в країну перевищує обсяги її переведення на користь нерезидентів, що призводить до домінування на міжбанку пропозиції на інвалюту над попитом.

Як повідомляло агентство, виконавчий директор НБУ Ігор Шумило прогнозує валютно-курсову стабільність до кінця 2010 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua