1243
Вірменія припинила експорт жаб
— Аграрний ринок
У Мінсільгоспі Вірменії заявили про припинення експорту жаб, оскільки він себе не виправдав.
Чиновник Мінсільгоспу Вірменії Олександр Алексанян повідомив, що уряд намагається підтримати експорт водних тварин, гідробіонтів та отримуваних з них продуктів, але цього року експортовані лише риба і раки, інформує Panorama.am.
За даними фахівця, цього року з Вірменії вивезено 150 тонн риби, переважно форель і осетрові. Алексанян повідомив, що Вірменія підписала угоду про вивезення риби до Канади, куди вже доставлено 250 кг риби. Риба з Вірменії вивозиться, в основному, до країн ЄС, а відповідні сертифікати видає міністерство охорони здоров'я.
Крім цього, за словами Алексаняна, раки з Вірменії постачаються до України, Росії, зокрема, до Краснодару, але у великій кількості наші раки йдуть до великих країн ЄС.
Що стосується інших водних тварин, зокрема, жаб, то на даний момент їх експорт припинений.
За матеріалами: Фокус
Поділитися новиною
Також за темою
Фермери ініціюють зміни до законодавства щодо 500 тисяч гектарів земель постійного користування
Чому держреєстратори відмовляють фермерам у реєстрації прав на землю попри рішення Верховного суду
Україна вже відправила на експорт понад 21 млн т зерна
Уряд хоче повернути безпечні гектари в обіг: коли скасують пільги
Чи зростуть ціни на продукти борщового набору через морози — відповідь Мінекономіки
Дешевих овочів та фруктів у сезоні-2026 не очікується: брак робочої сили
