Точка зору: Одна з головних проблем страхового ринку України - його розрізненість


Точка зору: Одна з головних проблем страхового ринку України - його розрізненість

Одна із основних проблем страхового ринку України його розрізненість, вважає директор представництва Oakeshott Insurance Consultants (Великобританія) в Україні Тетяна Бабко.

"В Росії він представлений одним об'єднанням страховиків, яке має авторитет, як в органів влади, так і у страховиків та їх клієнтів. У нас три об'єднання. Одне з яких представляє інтереси крупних компаній, в яких теж є проблеми, намагається всіма силами знищити середніх страховиків, зокрема, шляхом дії через Держфінпослуг, пропонуючи в розробці показників оцінки діяльності страховиків за основу брати ті які вигідні великим компаніям", - сказала вона журналістам у середу.

Така ситуація негативно позначається на іміджі українського страхового ринку.

За її словами, в Англії працює більше тисячі страхових компаній. Головним критерієм їх діяльності є наявність ліцензії. Якщо регулятор дав ліцензію, то, значить, компанії можна довіряти, розповіла вона.

Ще однією проблемою Українського ринку, на думку представника міжнародного брокера, є відношення до нього його регулятора. "Ви чули, аби Нацбанк негативно відзивався про банківський ринок або Комісія з цінних паперів про фондовий? Чому ж Держфінпослуг весь час лає страховий ринок, адже саме від позиції регулятора формується ставлення до нього", - підкреслила вона.

Ще одним "мінусом" вітчизняного страхового ринку в очах зарубіжних партнерів є різкі зміни правил роботи на ньому. "Українські компанії повинні об'єднатися і виступити з єдиною пропозицією до регулятора не робити в період кризи жорстких рухів із посилення ринку", - зазначила вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua