Росія повідомлятиме Україні про переміщення Чорноморського флоту


Росія повідомлятиме Україні про переміщення Чорноморського флоту

Росія інформуватиме Міністерство оборони України про чисельність особового складу і озброєння Чорноморського флоту РФ, який базується у Криму. Про це міністр оборони Росії Анатолій Сердюков повідомив журналістам після засідання Ради міністрів оборони країн СНД в Ялті.

А.Сердюков і його український колега Михайло Єжель підписали протокол між міністерствами оборони двох країн про надання інформації про чисельність і основні озброєння російського Чорноморського флоту.

"Документ передбачатиме надання інформації Міністерству оборони України про наш особовий склад, чисельність, переміщення", - сказав А.Сердюков.

Він зазначив, що найближчим часом міністерства також підпишуть угоду про заміну озброєння і військової техніки, яка є в ЧФ РФ.

"Цей документ для нас знаковий і дуже важливий, ця частина (співпраці - ред.) була не врегульована на сьогоднішній день", - сказав керівник оборонного відомства Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua