Соцопитування: 73% українців не готові продати голос на виборах


Соцопитування: 73% українців не готові продати голос на виборах

73,2% громадян в принципі не готові продавати свій голос на виборах, свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучерова в рамках програми демократичного моніторингу Громадської мережі ОПОРА. Про це на прес-конференції заявила голова правління ГМ ОПОРА Ольга Айвазовська.

За її словами, кількість бажаючих продати свій голос з різних причин складає 12,6%. За 50 грн. готові продати свій голос 0,5%, за 101-200 грн. - 3,2%, за 301-500 грн. - 4,2%. За суму більше 500 грн. готові продати свій голос 14,3% опитаних.

Причинами того, що українські виборці готові продавати свої голоси, респонденти назвали "жадібність, прагнення заробити на всьому" (15,5%),"важке матеріальне становище" (42,3%), "тому, що їм байдужі всі кандидати, чому б не заробити?" (34,6%).

Разом з тим директор Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучерова Ірина Бекешкіна підкреслила, що готовність продати свій голос рівномірно розподіляється серед всіх верств населення. "Таке явище на виборах - це швидше стан душі", - зазначила вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua