Чистий прибуток Yahoo! у III кв. ц.р. збільшився в два рази


Чистий прибуток Yahoo! у III кв. ц.р. збільшився в два рази

Чистий прибуток Yahoo! за підсумками III кварталу 2010 р. склав 396 млн доларів, збільшившись більш ніж в два рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У III кварталі 2009 р. цей показник склав 187 млн дол. Виручка компанії за підсумками III кварталу 2010 р. склала 1 млрд 601 млн дол. проти 1 млрд 575 млн дол. в III кварталі 2009 р.

Операційний прибуток компанії за підсумками III кварталу 2010г. склав 189 млн дол. в порівнянні з 91 млн дол., отриманими за той же період роком раніше. Такі дані містяться в опублікованому сьогодні фінансовому звіті компанії.

"Цього року ми досягли значного прогресу в здійсненні позначених нами стратегій підвищення рентабельності і модернізації наших основних платформ", - заявила виконавчий директор Yahoo! Керол Барц, коментуючи отримані фінансові результати. "Також ми продовжуємо розширення співпраці з Microsoft в області пошукових технологій і утилізацію непрофільних активів, одночасно здійснюючи потрібні придбання - такі, як Associated Content і Citizen Sports", - додала вона.

За словами Барц, компанії вдалося добитися збільшення кількості користувачів її сервісів за рахунок партнерства з популярними соціальними мережами Facebook, Twitter і Zynga.

Чистий прибуток Yahoo! за підсумками II кварталу 2010 р. склав 213 млн дол., збільшившись на 51% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У II кварталі 2009 р. цей показник склав 141 млн дол. Виручка компанії за підсумками II кварталу 2010 р. склала 1 млрд 601 млн дол. проти 1 млрд 573 млн дол. в II кварталі 2009 р.

Компанія Yahoo!, заснована в 1994р., володіє популярною пошуковою системою і надає широкий спектр інтернет-сервісів, які відвідують в цілому понад 500 млн користувачів. Штаб-квартира компанії знаходиться в м. Саннівейл (Каліфорнія, США).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua