З 1 квітня країни-члени ЄС вказуватимуть причину відмови у візі


З 1 квітня країни-члени ЄС вказуватимуть причину відмови у візі

З 1 квітня наступного року вводиться механізм регулювання на національному рівні обов'язкової вказівки причин відмови видати візу. Про це на прес-конференції повідомив директор Департаменту консульської служби Андрій Олефіров.

"Згідно з візовим кодексом, який набрав чинності з 1 квітня цього року, передбачена вимога до всіх країн-членів Шенгенської Конвенції з першого квітня наступного року в обов'язковому порядку ввести механізм, який би регулював на національному рівні обов'язкове повідомлення заявника, чому було відмовлено в оформленні візи і право заявника, що клопоче про отримання візи на апеляцію", - відзначив А.Олефіров.

За його словами, на даний момент країни-члени ЄС розглядають два варіанти подачі апеляції. Перший - це представлення скарги на посольство через МЗС відповідної країни, другий - оскарження у відповідному суді столиці держави.

"Чекаємо від цього позитиву, оскільки громадян не стільки обурює сам факт відмови у видачі віз, а в деяких випадках більше невказування причин", - додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua