НБУ підтвердив кадрові ротації у керівництві центробанку


НБУ підтвердив кадрові ротації у керівництві центробанку

Національний банк України (НБУ) підтвердив призначення на посаду першого заступника глави Нацбанку Сергія Арбузова.

"Першим заступником глави НБУ з 1 вересня 2010 року призначений Арбузов Сергій Геннадійович. Анатолій Шаповалов, який до цього обіймав посаду, звільнився за власним бажанням. Глава Нацбанку Володимир Стельмах подякував Шаповалову за високий професіоналізм і роки самовідданої праці на посаді першого заступника голови і привітав Сергія Арбузова з призначенням", - говориться в повідомленні прес-служби НБУ, переданому агентству "Інтерфакс-Україна" в середу.

Як зазначалось, істотні кадрові зміни почалися в НБУ ще влітку: 15 липня 2010 року заступником глави НБУ був призначений Ігор Соркін замість Василя Пасічника. До призначення Соркін очолював відділ банківського нагляду управління НБУ в Донецькій області.

Арбузов протягом 6,5 років (до 19 травня 2010 року) працював главою правління УкрБізнесБанку (Донецьк), а з 20 травня був переведений на посаду президента цієї кредитно-фінансової установи. При цьому до травня поточного року головою наглядової ради цього банку був нинішній голова Державної податкової адміністрації України Олександр Папаїка.

Уряд ввів Арбузова до наглядової ради державного Укрексімбанку (Київ) постановою від 26 травня цього року: у документі його посада була вказана як радник глави правління УкрБізнесБанку. У червні він був обраний главою наглядової ради Укрексімбанку.

УкрБізнесБанк (раніше - "Донеччина") заснований в 1993 році. До липня 2010 року серед акціонерів фінустанови не було осіб, що володіли більше 10% акцій. У лютому 2010р Антимонопольний комітет України дав дозвіл С.Арбузову на покупку більше 50% акцій УкрБізнесБанка, проте на момент звільнення з посади глави правління він не володів акціями банку, а на початок цього року йому належало 2,29% акцій.

За даними Нацбанку України, за розміром загальних активів (1,834 млрд грн.) на 1 липня 2010 року УкрБізнесБанк займав 60-е місце серед 176 банків, що діяли в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua