353
Уряд зменшить надбавки майбутнім пенсіонерам, стверджують в опозиції
— Казна та Політика
Уряд України зменшить виплати майбутнім пенсіонерам за роботу понад обов'язковий стаж, заявила член партії "Батьківщина" Людмила Денісова.
Так Денісова прокоментувала обіцянку влади, яка міститься в Меморандумі про співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ), повідомила прес-служба БЮТ в середу.
За словами Денісової, в даний час у жінки, яка має 20 років обов'язкового трудового стажу і 20 років, - додаткового, за кожен наднормовий рік налічується 1,5%, тобто жінка отримує пенсію за 50 років роботи. В той же час, зазначила вона, за положенням підписаного Меморандуму про співпрацю з МВФ, нарахування з 2011 року складуть лише 1%.
"Це рішення призведе до зниження пенсій. Таким чином влада має намір економити на українцях", - зазначила Денісова.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Дохідність річних депозитів вперше з початку року перевищила інфляцію (інфографіка)
У серпні імпорт в Україну зріс на 35%: що завозили найбільше
Аналітики знизили прогноз зростання ВВП України на 2025−2026 роки
Кількість небанківських фінустанов у серпні зменшилась — огляд НБУ
184 млрд грн економії: як «Дія» заощадила кошти українцям та державі
З Ужгорода вирушили перші поїзди до ЄС новою євроколією