0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Фондові індекси України в останній день торгівельного тижня демонструють зростання


Фондові індекси України після найтривалішого падіння в 2010 році в останній день поточного торгівельного тижня демонструють зростання.

Індекс акцій "Української біржі" (УБ, Київ) станом на 10:55 кв зріс на 1,05% - до 1859,26 пункту, індекс ПФТС після незначного стрибка вгору на відкритті до 10:55 кч порівнявся зі значенням на закриття ринку в четвер - 746,43 пункту.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" аналітик інвестгрупи "ТАСК" В'ячеслав Іванишин, незважаючи на уранішній відскок індексів після тривалого падіння, торгівельна активність на фондових майданчиках тримається на низькому рівні. Активність спостерігається лише по акціях Укрсоцбанку, цінні папери якого за п'ять хвилин торгів на УБ зросли на 1,06%. При цьому з ранку лідером зростання на УБ, за його даними, були акції Стахановського вагонобудівного заводу (+4,61%)

В цілому, резюмує Іванишин, зростання індексів у п'ятницю можна розглядати як технічний відскок після істотного падіння на поточному тижні. Низька ж активність підтверджує небажання інвесторів почати гру на підвищення напередодні вихідних.

Новинний фон дня, як прогнозує експерт, буде і далі наповнюватися публікацією виробничої статистики по компаніях ГМК, проте в цілому, вважає він, це не зробить істотного впливу на котирування акцій компаній сектора.

В той же час з негативних внутрішніх новин варто виділити той факт, що сьомий тиждень поспіль скорочуються позиції нерезидентів в українських облігаціях внутрішньої державної позики: за останній тиждень обсяг продажів склав 275 млн. грн.

На фондовій біржі ПФТС, окрім облігацій Міністерства фінансів України, активно торгуються акції "Укртелекому", Полтавського і Північного ГЗК.

При цьому найбільше на ринку зростають акції Корюковського вагонобудівного заводу, котирування по яких піднялися вище 3%, а також Райффайзен Банку Аваль і Укрсоцбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування