0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Соціологи визначили "найнебезпечніші" українські банки


Соціологи визначили "найнебезпечніші" українські банки

Українці визначили три банки, якими небезпечно не повертати борги. Згідно з результатами соціологічного опитування населення, яке в квітні провела Асоціація соціологів України "Імпульс 7000", перші позиції в рейтингу банків, яким наші співвітчизники вважають небезпечними не повернути кредит, зайняли "Приватбанк", "Альфа-банк Україна" і "Індекс-банк".

Так, 23% з опитаних відповідаючи на питання "Методи якого банку стосовно боржника ви вважаєте надмірно жорсткими?" назвали "Приватбанк", 11% респондентів - "Альфа-банк", 6,4% респондентів - "Форум", на інші банки вказали до 3% респондентів.

Примітно, що більшість опитаних (понад 57%) не змогли обґрунтувати які саме методи ними ж названих банків, змушують вважати ці банківські установи жорсткими стосовно боржників. У числі джерел інформації найчастіше опитані називали досвід своїх знайомих або інформацію про конфлікти з банками "третіх осіб". Відповіді на питання "З яким банком ви особисто понад усе боїтеся конфліктувати?" показали, що в першій трійці знову опинилися "Приватбанк", "Альфа-банк" і однакова кількість голосів в "Індекс" і "ВТБ-банку".

Крім того, понад 15,6% респондентів вважають, що "Ощадбанк" і "Приватбанк" мають значний вплив на органи влади всіх рівнів (силовиків, соціальні служби, контролюючі структури тощо), а значить, мають реальну можливість впливати на життєдіяльність і ділову активність свого боржника.

В той же час, в трійці найбільш стабільних банків, за результатами опитування, опинилися два банки - "Альфа-банк" і "Приватбанк" - з числа названих респондентами надмірно жорсткими стосовно боржників. Так, на питання "В якому банку відкрили б сьогодні депозит особисто ви?" 18,8 % респондентів відповіли - "АльфаБанк" і 36,2 % респондентів - "Приватбанк".

Опитування проводилося серед населення України в містах з населенням від 100 тисяч осіб, кількість опитуваних склало 1,5 тисяч осіб, у віці 20-65 років з середньомісячним доходом на одного члена сім'ї від 2 тисяч гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування