АМКУ оштрафував порт "Южний" на 1 млн грн


АМКУ оштрафував порт "Южний" на 1 млн грн

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував державне підприємство "Морський торгівельний порт "Южний" (Одеська обл.) на 1 млн грн. за зловживання монопольним становищем.

Відповідне рішення АМКУ прийняв на засіданні у вівторок.

Глава комітету Олексій Костусєв відзначив, що порт необґрунтовано надавав знижку на сплату портових зборів для суден, які підходили до причалів самого порту, проте відмовлявся надавати її суднам, які розвантажувалися біля причалів стивидорної компанії "Трансінвестсервіс" (ТІС, Одеса).

За словами Костусєва, згідно законодавству, порт не має законного права диференціювати знижки.

АМКУ зобов'язав порт "Южний" протягом 10 днів усунути порушення і встановити однакові знижки для всіх суб'єктів господарювання.

Костусєв додав, що на розгляді комітету перебувають ще три справи про зловживання в морських торгівельних портах України.

В прес-службі "ТІС" агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що рішення АМКУ дозволить надати рівні умови для роботи всіх суб'єктів портової діяльності.

"Ситуація, коли суднозаходження на причали приватних операторів були удвічі дорожчими, ніж до причалів державного порту, була неприродною економічно і призводила до істотних втрат вантажопотоків, і в результаті - втрат самого державного порту, транспортного вузла в цілому і всієї держави. Ми схвалюємо таке вирішення АМКУ і будемо раді продовжити наші інвестиції в розвиток транспортного вузла порту "Южний", - відзначили в компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua