Джерело: Держфінансування космічної галузі України в 2010 р. може скласти близько 700 млн грн.


Джерело: Держфінансування космічної галузі України в 2010 р. може скласти близько 700 млн грн.

Бюджетний запит на фінансування української космічної галузі в 2010 році, підготовлений Національним космічним агентством України (НКАУ), оцінюється в близько 700 млн грн., повідомило інформоване джерело в галузі.

Як повідомив на прес-конференції в середу в Києві глава НКАУ Юрій Алексєєв, космічне відомство просить уряд виділити на фінансування Загальнодержавної космічної програми в поточному році близько 200 млн грн.

Ще 270 млн грн. за пропозицією НКАУ, повідомив він, пропонується направити на фінансування держпрограми утилізації твердого ракетного палива (ТРТ) міжконтинентальних балістичних ракет (МБР) РС- 22 (по класифікації НАТО SS-18 "Сатана" – ред.) на потужностях Павлоградського хімічного заводу (ПХЗ, Дніпропетровська обл.).

Глава НКАУ не зміг уточнити параметри бюджетного запиту в цілому, відзначивши, що на сьогоднішній день "він перебуває в роботі в уряді".

Як повідомлялося, передбачене держбюджетом-2009 фінансування космічної галузі оцінювалося в 257,5 млн. грн., тоді як держбюджетом-2008 - 838,28 млн. грн. У квітні 2009 року уряд погодився збільшити держфінансування галузі до 412 млн грн.

За даними НКАУ, у зв'язку із скороченням держфінансування космічної галузі в 2009 році падіння виробництва в ній за підсумками року склало 17,7%. Обсяг виробництва продукції за підсумками року склав 2,1 млрд грн.

В 2008 році зростання реалізації продукції галузі зросло на 8,2% в порівнянні з 2007 роком, частка експорту склала 47%. Обсяг виробництва склав 2,47 млрд грн. - практично на рівні 2007 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua