Moody's знизило рейтинги найбільших грецьких банків


Moody's знизило рейтинги найбільших грецьких банків

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило рейтинги п'яти провідних грецьких банків, прогноз з рейтингів - "негативний", повідомляє РИА "Новости".

Агентство знизило рейтинги найбільшого в країні National Bank of Greece, а також Alpha Bank, EFG Eurobank, Piraeus Bank і Emporiki Bank.

Рішення про зниження рейтингів прийняте через погані макроекономічні прогнози по Греції. Ситуація в економіці країни, переобтяженій борговими зобов'язаннями держави і бюджетним дефіцитом, повинна негативно вплинути на банки.

Крімтого, рецесія, яка почалася в Греції у 2009 році і навряд чи закінчиться в 2010 році, призведе до підвищення безробіття, зниження споживчих витрат і скорочення прибутку малих і середніх підприємств, вважає Moody's.

Раніше агентство Fitch також знизило рейтинги чотирьох найбільших банків Греції до рівня ВВВ. Таким чином, рейтинги Bank of Greece, Alpha Bank, EFG Eurobank Ergasias і Peraeus Bank в даний час знаходяться лише в двох кроках від звання "сміттєвих".

Нагадаємо, що в січні рейтингове агентство Moody's передрікало економіці Греції "повільну смерть". Країна знаходиться на порозі дефолту, зіткнувшись із рекордним обсягом держборгу, який перевищує 294 млрд євро, і дефіцитом бюджету в 12,7% ВВП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua