Банки будуть стимулювати позичальників достроково виплачувати кредити?


Банки будуть стимулювати позичальників достроково виплачувати кредити?

У зв'язку із дефіцитом "довгих" ресурсів, в майбутньому банки змушені будуть кредитувати на коротші терміни, і при цьому стимулювати своїх позичальників повертати кредити достроково, пропонуючи вигідніші умови.

Таку думку висловив генеральний директор "Platinum Bank" Грегорі Краснов під час інтернет-конференції в Прес-центрі ЛiгаБiзнесІнформ, організованої Лігою фінансового розвитку.

"В пошані" в банків будуть короткі програми кредитування на 3-5 років. При цьому клієнтів стимулюватимуть погашати кредит в коротші терміни (наприклад, за рік-два), пропонуючи їм, в такому разі, нижчі кредитні ставки", - прогнозує Краснов. За словами банкіра, це пов'язано "з тим, що довгих ресурсів у банків небагато, а ринок зовнішнього фінансування доки залишається закритим".

Крім того, гендиректор "Platinum Bank" зазначає, що враховуючи уроки недавньої кризи, банки стали суворіше оцінювати кредитні ризики. "Банкам доведеться удаватися до послуг кредитних бюро і адекватно налаштовувати свої скорингові системи. Можливо, буде створений і реєстр неблагонадійних позичальників", - говорить банкір.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua