НБУ вирішив ліквідувати Іпобанк


НБУ вирішив ліквідувати Іпобанк

Національний банк вирішив ліквідувати Іпобанк (Київ), який входить до групи невеликих. Про це йдеться в повідомленні НБУ.

"Постановою НБУ від 22 березня 2010 року №142 було відкликано банківську ліцензію й ініційовано процедуру ліквідації ВАТ "Іпобанк", - сказано в повідомленні.

З 23 березня припинено повноваження тимчасового адміністратора, правління, наглядової ради і загальних зборів акціонерів.

Ліквідатором призначено незалежного експерта Андрія Кияка.

Як повідомлялося, станом на 1 січня 2010 року активи Іпобанку склали 208,0 млн. гривень, кредити і заборгованість клієнтів - 1 589,7 млн. гривень, власний капітал - (-1 018,6) млн. гривень.

За 2009 рік банк отримав збиток 1 235,087 млн. гривень.

Найбільшими акціонерами ВАТ "Іпобанк" є 11 юридичних і 5 фізичних осіб, при цьому юрособи володіють 99,81% акцій Іпобанку, а мажоритарні акціонери відсутні.

За неофіційною інформацією, Іпобанк контролюється депутатом Верховної Ради, співвласником Укргазбанку Василем Горбалем.

На початку жовтня 2009 року Національний банк ввів тимчасову адміністрацію в Іпобанк і призначив тимчасовим адміністратором Юрія Власенка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:НБУ Іпобанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua