Порошенко виступає за продовження переговорів щодо спрощення візового режиму між Україною і Великобританією


Порошенко виступає за продовження переговорів щодо спрощення візового режиму між Україною і Великобританією

Міністр закордонних справ України Петро Порошенко виступає за необхідність продовження консультацій з Великобританією щодо укладення між нашими країнами угоди про лібералізацію візового режиму на кшталт Угоди між Україною і ЄС про спрощення оформлення віз. Як повідомили в прес-службі МЗС, про це йшла мова під час зустрічі П.Порошенка з послом Великобританії в Україні Лі Тернером.

П.Порошенко висловив вдячність Великобританії за постійну підтримку євроінтеграційних прагнень нашої держави і підкреслив, що Україна і надалі залишатиметься стратегічним партнером Об’єднаного Королівства.

Сторони обговорили порядок денний двостороннього політичного діалогу в 2010 р. і шляхи подальшого розвитку українсько-британського економічного співробітництва.

Крім того, П.Порошенко і Л.Тернер приділили увагу Міжнародній конференції з питань врегулювання ситуації в Афганістані (м. Лондон, 28 січня 2010 р.). Міністр закордонних справ України П.Порошенко візьме участь в даній конференції під час робочого візиту до Великобританії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua