Україна та Іспанія уклали угоду про взаємне визнання і обмін водійських посвідчень


Україна та Іспанія уклали угоду про взаємне визнання і обмін водійських посвідчень

В рамках візиту міністра закордонних справ України Петра Порошенка до Іспанії 11 січня 2010 р. було укладено угоду між Україною та Іспанією про взаємне визнання і обмін посвідчень водія. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ (МЗС) України.

Імплементація цієї угоди дозволить десяткам тисяч громадян України, що легально мешкають на території Іспанії, отримати іспанське посвідчення водія за спрощеною процедурою і без додаткових фінансових витрат. Зокрема, обмін посвідчень для водіїв легкового автотранспорту здійснюватиметься без складання теоретичних і практичних іспитів.

У вигляді винятку, власники посвідчень водія вантажних транспортних засобів і автобусів, які звертаються з проханням про їх обмін, мають пройти перевірку лише навиків практичного водіння.

Громадяни України зможуть в телефонному режимі або через інтернет звернутися в компетентні органи Іспанії з проханням про призначення зустрічі для проведення обміну.

Угода набере чинності через 60 днів з дати отримання дипломатичними каналами останнього повідомлення про виконання відповідних внутрідержавних процедур обома сторонами.

Як відомо, переговорний процес про укладення згаданого договору був початий ще в 2006 році і згодом був надовго заморожений.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua