0 800 307 555
0 800 307 555

Податок на бонуси принесе британській скарбниці 4 млрд. фунтів


Податок на бонуси принесе британській скарбниці 4 млрд. фунтів

Уряд Великобританії визнав, що ідея введення суперподатку на бонуси банкірів, що передбачала сплату 50% з річної премії понад 25 тис. фунтів і покликана зменшити величезні преміальні фонди найбільших банків, фактично провалилася і не змінила поведінки більшості фінансових компаній.

Тем не менше, користь нова міра податкового регулювання принесла, і чималу - за оцінками банкірів, новий податок може поповнити британську скарбницю більше ніж на 4 млрд. фунтів стерлінгів.

Як повідомляє газета Financial Times із посиланням на джерело в міністерстві фінансів Великобританії, більшість банків вважали за краще сплатити податок, а не зменшити бонуси своїм ключовим менеджерам. У результаті деякі найбільші банки Ситі - Goldman Sachs, Deutsche Bank і JPMorgan Chase - заплатять до скарбниці понад 1 млн. фунтів стерлінгів за свої річні бонуси, що майже удвічі перевищує очікування британського уряду.

"Ми не чекаємо, що збори з цього виду податків перевищать 2 млрд. фунтів стерлінгів, проте жодних конкретних прогнозів робити не можна до тих пір, поки міністерство фінансів не почне розглядати бонусні плани банків".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua