0 800 307 555
0 800 307 555

Свята не позначаться на пенсійних виплатах


Свята не позначаться на пенсійних виплатах

Новорічні та різдвяні свята не позначаться на пенсійних виплатах: у січні всі пенсіонери отримуватимуть свої пенсії без затримок і в повному обсязі. Як повідомляє офіційний сайт прем'єр-міністра, кандидата в президенти Юлії Тимошенко, січневі виплати почнуться четвертого числа, як і передбачено графіком.

"В грудні 2009 року Пенсійний фонд завершив фінансування виплати пенсій і грошової допомоги по всіх регіонах України", - заявила міністр праці і соціальної політики України Людмила Денисова.

Міністр додала, що, незважаючи на неприйняття Державного бюджету на 2010 рік, Кабінет Міністрів вирішив проблему з виплатою підвищених пенсій в січні наступного року дітям-інвалідам, інвалідам з дитинства, особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам через прийняття змін до відповідної постанови.

"Звісно, за будь-яких обставин ми не можемо допустити затримки або зменшення пенсійних виплат", - заявила Л.Денисова.

Як відомо, 23 грудня прем'єр-міністр Ю.Тимошенко заявила, що Держбюджет на 2010 рік не був прийнятий через відмову парламенту його розглядати.

"Те, що країна в 2010 рік входить без бюджету - це пряма відповідальність і пряма провина саме тих парламентських фракцій, які не розглядали бюджет, поданий урядом своєчасно", - сказала Ю.Тимошенко в кінці року.

Втім, глава уряду запевнила, що "до завершення президентських виборів країна буде у повному фінансовому порядку". "Жодних стресів для країни не буде. Країна житиме і працюватиме у фінансовій сфері нормально", - підкреслила Ю.Тимошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua