Іпотеку автоматизовано. Політ триває — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Іпотеку автоматизовано. Політ триває

410
Допомагаючи банківському бізнесу розвиватися, компанія CS продовжує розвивати і свої продукти – з'являються нові напрями, нові області автоматизації, вдосконалюється функціональність наших систем.
У листопаді 2009 року у ВАТ "ПІРЕУС БАНК МКБ" було завершено роботи з впровадження і передачі в промислову експлуатацію підсистеми іпотечного кредитування, яка працює у складі автоматизованої системи Credit::eCSpert.
Важливими особливостями цього проекту для нас стали:
- настройка логіки бізнес-процесу з багаторівневою верифікацією заявки;
- створення гнучких настройок документообігу, пов'язаного з проходженням заявкою всіх рівнів верифікації;
- автоматизація скорінгової оцінки, визначення класу і рейтингу позичальника, передача цих даних в АБС Б2;
- можливість зміни умов кредитування верифікаторами системи при виникненні такої необхідності і перерахування всіх параметрів кредиту online;
- автоматизація роботи з платежами третім особам і страховими договорами;
- передача і автоматизоване формування в АБС Б2 не тільки кредитної операції, але і операцій забезпечення, інформації про страхові договори і платежі, а також платежі третім особам;
-формування кредитних договорів, договорів застави, поручительства, графіків платежів безпосередньо в Credit::eCSpert.
Результатом нашої роботи стало рішення, яке дозволяє співробітникам фронт-офіса банку і веріфікаторам працювати тільки з Credit::eCSpert, – а операторові бэк-офісу після вивантаження операції в АБС залишається тільки перевірити підписи на документах і виконати операцію обробки. Всі необхідні операції в АБС Б2 створяться автоматично, після чого можна буде приступити до формування платіжних документів.
Розгляд і видача кредиту під заставу нерухомості – складний процес, що вимагає дуже уважного підходу до оцінки позичальника і предмету застави. Тому і автоматизація цієї функціональності не була для нас простій завданням. Але всі складнощі, які виникали в процесі роботи, були успішно дозволені нашими фахівцями разом з командою співробітників ВАТ "ПІРЕУС БАНК МКБ", і сьогодні в банці за допомогою системи Credit::eCSpert вже видані перші іпотечні кредити.
Докладніше про систему Credit::eCSpert можна прочитати тут.
За матеріалами:
СіЕс Інтегра
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас