ЦБ Росії змусив банки розкривати інформацію про власників — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЦБ Росії змусив банки розкривати інформацію про власників

239
Банк Росії прийняв низку документів, згідно яким російські банки, що входять в Систему страхування вкладів, повинні розкривати інформацію про осіб, що роблять істотний (прямий або непрямий) вплив на рішення, управління банків, що приймаються органами, сказано в повідомленні ЦБ РФ.
Інформація має бути розкрита на інтернет-сайті банку або в офіційному представництві Банку Росії в мережі інтернет. При цьому для фізичних осіб необхідно повідомити прізвище, ім'я, по батькові, громадянство, місце проживання (найменування міста, населеного пункту), а для юросіб - найменування, місце перебування (поштова адреса) та інші відомості, що дозволяють ідентифікувати дану юридичну особу.
У випадку розміщення в офіційному представництві Банку Росії в мережі інтернет, якщо банком вибраний такий спосіб розкриття інформації, необхідно надати інформацію про акціонерів (учасників банку), які володіють більше 1% голосів до загальної кількості голосуючих акцій (часткою) банку. Зокрема приводяться зведення про структуру власності юридичних осіб - акціонерів (учасників) банку аж до кінцевих власників акцій, часток, вкладів цих юридичних осіб, указується весь "ланцюжок" взаємозв'язків від акціонера (учасника) до кінцевого власника. Така побудова дає якнайповнішу значущу інформацію про структуру власності банків, що дозволяє будь-якій зацікавленій особі встановити коло осіб, які мають можливість робити істотний вплив на діяльність банку осіб.
Банки також можуть на свій розсуд не розкривати інформацію про осіб, що роблять істотний вплив, в офіційному представництві Банку Росії в мережі інтернет, а розмістити її на своєму інтернет-сайті в довільній формі, таким чином, у банку є вибір, яким з вказаних вище способів розкривати інформацію, сказано в повідомленні Центробанку.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас