Кабмін затвердив порядок оприлюднення інформації про юридичних осіб, що скоїли корупційні правопорушення — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін затвердив порядок оприлюднення інформації про юридичних осіб, що скоїли корупційні правопорушення

Казна та Політика
254
Кабінет міністрів України затвердив Порядок накопичення та оприлюднення інформації про юридичних осіб, притягнутих до відповідальності за корупційні правопорушення. Відповідна постанова від 8 грудня 2009 р. №1315 опублікована на офіційному сайті уряду. Урядовому уповноваженому з питань антикорупційної політики доручено запровадити до 1 січня 2010 р. на офіційному веб-сайті Кабінету міністрів України відповідну рубрику для розміщення інформації про юридичних осіб, притягнутих до відповідальності за корупційні правопорушення.
Згідно з документом, інформація повинна готуватися на підставі рішення суду та містити найменування суду, що прийняв рішення; дату прийняття рішення та набрання ним законної сили; відомості про притягнуту до відповідальності за корупційне правопорушення юридичну особу; посилання на норму закону, за якою юридична особа притягнута до відповідальності за корупційне правопорушення.
Після відкриття загального доступу до рішень суду, внесених до Єдиного державного реєстру судових рішень, Державна судова адміністрація (ДСА) забезпечує надсилання протягом трьох робочих днів урядовому уповноваженому з питань антикорупційної політики електронних копій судових рішень для оприлюднення інформації протягом трьох днів на офіційному веб-сайті Кабінету міністрів України на сторінці урядового уповноваженого з метою забезпечення безоплатного доступу до неї органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб публічного права, юридичних осіб, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, громадян.
У разі необхідності Держкомпідприємництва надає у триденний строк урядовому уповноваженому на його запит витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з необхідними відомостями.
Інформація реєструється та зберігається в апараті урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики відповідно до Порядку роботи з документами та організації діловодства у секретаріаті Кабінету міністрів України, який затверджує міністр Кабінету міністрів.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас