Мінтрансзв’язку розглядає можливість використання уболівальниками "Єдиного квитка" на громадський транспорт на ЧЄ-2012 з футболу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінтрансзв’язку розглядає можливість використання уболівальниками "Єдиного квитка" на громадський транспорт на ЧЄ-2012 з футболу

171
Міністерство транспорту і зв'язку розглядає можливість використання уболівальниками "Єдиного квитка" на громадський транспорт при проведенні чемпіонату Європи з футболу в 2012 році. Про це на нараді з питань забезпечення чемпіонату автобусами повідомив начальник відділу з питань підготовки транспортно-дорожнього комплексу і сфери інформатизації до проведення Євро-2012 Міністерства транспорту і зв'язку Володимир Бондаренко.
За його словами, зараз розглядаються варіанти, коли вартість проїзду в громадському транспорті для приїжджих уболівальників включатиметься у вартість квитків на футбольні матчі.
Крім того, розглядається варіант, коли уболівальники при покупці квитків на матчі паралельно оплачуватимуть міжміські автобусні перевезення.
За словами Бондаренка, вивченням даного питання займається державне підприємство "ДержавтотрансНДІпроект" (Київ).
За словами завідуючої відділу економіки "ДержавтотрансНДІпроект" Тетяни Ященко, застосування такої системи оплати проїзду можливе при впровадженні інтелектуальної транспортної системи.
За її словами, дана система передбачає створення спільної бази даних по розподілу коштів від плати за перевезення, за вартістю і маршрутами транспорту.
В той же час, за словами Ященко, кількість поїздок, включених в даний проїзний, необхідно погоджувати з місцевою владою міст, що приймають чемпіонат.
На її думку, ідеальним було б використання депозитних карток для оплати послуг громадського транспорту.
В той же час цей є найдорожчим варіантом, хоча наразі поки немає точної вартості впровадження даного проекту.
За словами Ященко, після проведення ЧЄ-2012 з футболу дану систему можна буде використовувати повсякденно, і завдяки їй перевізники зможуть вести точний облік пільгових пасажирів і кількості перевезених пасажирів.
Також, на її думку, актуальність введення даної системи пов'язана з обов'язковим впровадженням з 2011 року устаткування громадського транспорту системами супутникової навігації.
Як повідомлялося, Мінтрансзв'язку оцінює потребу України в автобусах для перевезення пасажирів при проведенні чемпіонату Європи з футболу в 2012 році в 1,4 тис. штук.
Кабінет Міністрів має намір створити центральний диспетчерський центр для управління транспортом і дорожнім рухом під час проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас