НБУ вирішив ліквідувати Банк регіонального розвитку


НБУ вирішив ліквідувати Банк регіонального розвитку

Національний банк України (НБУ) вирішив ліквідувати Банк регіонального розвитку (БРР, Київ), повідомило інформоване джерело в Нацбанку

"Сьогодні на правлінні вирішили відкликати ліцензію і ліквідувати БРР. Відповідна постанова буде зареєстрована завтра - буде конкретизована дата початку ліквідаційної процедури та інші деталі", - сказав співрозмовник.

За його словами, правління також прийняло рішення про пролонгацію і реструктуризацію кредитів, наданих центральним банком декільком комерційним кредитно-фінансовим установам.

Як повідомлялось, НБУ ввів в БРР тимчасову адміністрацію в березні 2009 року. На початок жовтня-2009 найбільшими акціонерами банку були Валерій Ксьонзенко (47,375%), ЗАТ "Родан-капітал" (34,4462%), ТОВ "ІБК Місто" (17,7262%). За розміром загальних активів на 1 жовтня банк займав 97 місце (0,777 млрд грн.) серед182, що діяли в країні.

Також він повідомив, що рішення відносно подальшої долі проблемних банків "Арма" і "Трансбанк" (обидва - Київ) доки не прийняті: мораторій на задоволення вимог кредиторів в "Трансбанку" завершився 2 грудня, а в банку "Арма" - 15 листопада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua