Банки ФРН намагаються запобігти злому кредитних карт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Банки ФРН намагаються запобігти злому кредитних карт

245
Німецькі банки мають намір почати масштабну акцію обміну кредитних карток: за повідомленням Центрального кредитного комітету Німеччини (ZKA), цей процес зачепить тих мешканців країни, які під час недавньої відпустки в Іспанії користувалися своїми кредитками Visa або MasterCard.
Рішення про обмін пластикових карт було прийнято після того, як в німецькій пресі з'явилося повідомлення про хакерську атаку на базу даних іспанської фірми, що здійснює технічне обслуговування кредиток з Німеччини. Як повідомив в інтерв'ю агентству AP офіційний представник ZKA Штеффен Штойдель, проводячи обмін кредитних карт, кредитний комітет намагається запобігти незаконному зняттю грошей з рахунків власників кредиток. "Мова йде про превентивну міру", - підкреслив Штойдель. За його словами, фірми Visa і MasterCard вже повідомили банкам номери тих кредиток, коди яких могли потрапити в руки зловмисників.
Точну кількість кредиток, до яких дістали доступ хакери, не встановлено. Невідомо і те, наскільки велика небезпека зняття шахраями грошей з чужих рахунків. Як повідомляє агентство dpa, мова може йти про сотні тисяч карток, проте ні компанії Visa і MasterCard, ні банки не надають точних даних. Фірма Visa вже завірила, що "тим власникам кредиток, які стануть жертвами обману, будуть повернуті гроші".
Іспанська фірма, яку атакували злочинці, окрім обслуговування німецьких кредиток Visa і MasterCard, здійснює також технічну підтримку німецької філії банку Barclays і бонусної програми компанії Lufthansa "Miles & More". Тому цим фірмам також довелося обміняти пластикові карти десяткам тисяч своїх клієнтів, котрі побували в Іспанії.
За матеріалами:
Deutsche Welle
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас