Банк Ізраїлю попереджає про спробу "фішингу": "Нас не цікавлять номери кредиток" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Банк Ізраїлю попереджає про спробу "фішингу": "Нас не цікавлять номери кредиток"

Кримінал
554
Банк Ізраїлю повідомив про спробу так званого "фишингу", автори якого намагалися отримати незаконним шляхом паспортні дані і номери кредитних карток клієнтів ізраїльських банків.
Згідно із повідомленням, на багато адрес електронної пошти прийшло сповіщення нібито від Банку Ізраїлю з проханням негайно пройти за активним інтернет-посиланням на сайт банку для підтвердження інформації про себе.
Ті, хто пройшов за цим лінком потрапляли на сторінку, практично ідентичну головній сторінці сайту Банку Ізраїлю. Водночас, на цій сторінці, адреса якої була схожа на адресу сайту банку, фігурувало прохання ввести номер посвідчення особи, ім'я, прізвище, номер кредитної картки і три цифри, вказані на оборотній стороні картки.
Текст прохання свідчив: "Шановний клієнт, аби гарантувати безпеку вашої фінансової інформації ми представляємо вам нову програму, яка повинна полегшити вам роботу з банками через інтернет. Згідно із нашими записами даних про ваш банківський рахунок є помилка. В цілях посилення безпеки просимо вас ввести додаткові дані".
В Банку Ізраїлю підкреслили, що не займаються рахунками приватних клієнтів, і не збирають інформацію про номери кредитних карток.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас