Зарплати топ-менеджерів британських компаній не знижуються, незважаючи на скорочення капіталізації


Зарплати топ-менеджерів британських компаній не знижуються, незважаючи на скорочення капіталізації

Топ-менеджерам провідних британських компаній удалося зберегти доходи на колишньому рівні, незважаючи на фінансову кризу, рецесію і значне зниження ринкової капіталізації компаній, якими вони керують, пише газета The Wall Street Journal з посиланням на дані консалтингової фірми Hewitt New Bridge Street.

Результати дослідження, імовірно, викличуть на вище керівництво британських компаній нову хвилю критики.

Сукупний обсяг зарплат і бонусів топ-менеджерів 100 найбільших компаній Великобританії, зареєстрованих на біржі, за попередній фінансовий рік склав 312,5 млн фунтів стерлінгів ($516,6 млн). Хоча виплачувані їм бонуси і стали менше, вони усе ще становлять 90% окладу (раніше - до 150%), за даними Hewitt New Bridge Street.

Ринкова капіталізація компаній зі списку FTSE 100 за 12 місяців, що завершилися 1 квітня 2009 року, скоротилася на 420,8 млрд фунтів - до 1,023 трлн фунтів.

За останні 6 років обсяг середнього компенсаційного пакета британського топ-менеджера виріс на 45%, у той час як індекс FTSE 100 за той же період додав усього 7%. Максимальна сума такого пакета для топ-менеджерів становила близько 3,1 млн фунтів стерлінгів, медіанне значення становило 2,6 млн фунтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua