МВФ: Відновлення економіки США буде повільним


МВФ: Відновлення економіки США буде повільним

Різке скорочення американської економіки "очевидно, закінчується", однак відновлення, на думку МВФ, буде повільним, а головними ризиками залишаються слабкі ринки зайнятості та житла, повідомляє Reuters.

У своїй щорічній доповіді, присвяченій економіці США, МВФ підтвердив свій попередній прогноз, що в 2009 році вона скоротиться на 2,6%, а в 2010 р. виросте на 0,8%. Доповідь була підготовлена до публікації в п'ятницю даних, які показали, що в другому кварталі американська економіка скоротилася на 1,0%.

"У результаті сильних і послідовних політичних заходів різкий спад ВВП, очевидно, закінчується, а впевненість у фінансовій стабільності зміцнюється", - говориться в доповіді МВФ.

Автори доповіді відзначають, що скасування заходів щодо стимулювання економіки варто відкласти до початку стійкого відновлення. Однак необхідно підготувати стратегії виходу з антикризових програм, підсилити фінансове регулювання і у середньостроковій перспективі зменшити дефіцит бюджету.

Чарльз Крамер, керівник Північно-Американського дивізіону МВФ, заявив, що уряду США, можливо, доведеться вводити додаткові заходи стимулювання, якщо ситуація в економіці та фінансах істотно погіршиться.

МВФ як і раніше прогнозує, що безробіття в США складе в середньому 9,3% в 2009 р. і виросте до 10,1% в 2010 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua