0 800 307 555
0 800 307 555

Moody's знизив рейтинги ПриватБанку, Ощадбанку та Укрексімбанку


Moody's знизив рейтинги ПриватБанку, Ощадбанку та Укрексімбанку

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило рейтинги ПриватБанку, Ощадбанку та Укрексімбанку. Про це говориться в повідомленні Moody's.

Агентство, зокрема, знизило довгостроковий рейтинг ПриватБанку по депозитах у національній валюті з рівня Ва1 до Ва3; довгостроковий рейтинг Ощадбанку по депозитах у національній валюті з Ва1 до В2 і рейтинг Ощадбанку за національною шкалою - з Aa1.ua до A2.ua, а також довгостроковий рейтинг Укрексімбанку з Ва1 до Ва3.

Moody's у той же час підтвердило інші рейтинги даних банків на колишніх рівнях.

Зниження рейтингів банків відображає сумнів рейтингового агентства щодо здатності української влади надати системну підтримку банківському сектору, а також вплив несприятливої економічної ситуації в країні на динаміку показників банків.

За класифікацією Moody's, цінні папери та емітенти, яким присвоєні рейтинги групи B, вважаються досить ризикованими для довгострокових інвестицій.

Як повідомляло агентство, 20 травня Moody's заявило про можливе зниження рейтингів ПриватБанку, Ощадбанку та Укрексімбанку.

Тоді ж агентство помістило рейтинги даних трьох фінустанов на перегляд з можливістю зниження.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua