329
Україна та Гондурас встановили дипломатичні відносини
Міністри закордонних справ України та Гондурасу підписали Протокол про встановлення дипломатичних відносин. Урочиста церемонія підписання відбулася у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку. Після церемонії міністр закордонних справ України Анатолій Зленко зазначив, що ця подія сприятиме активному розвитку політичного діалогу і торговельно-економічного співробітництва між двома країнами.
Голова ж зовнішньополітичного відомства Гондурасу наголосив на підвищеному інтересі країн Латинської Америки до співпраці з Україною, до якої в цьому регіоні ставляться з особливою повагою та симпатією. Як передає прес-служба МЗС, він підтвердив готовність його країни до розбудови взаємовигідного співробітництва з Україною у сфері сільського господарства, машинобудування, розвитку транспортної інфраструктури.
Окрему увагу було приділено питанням створення договірно-правової бази двосторонніх відносин. У цьому зв'язку міністри двох країн домовилися підписати найближчим часом ряд базових документів економічного характеру, серед яких угоди про торговельно-економічне співробітництво та про взаємний захист інвестицій.
За матеріалами:
Поділитися новиною
Також за темою
Ділова активність та збільшення зарплат: що очікує бізнес (звіт НБУ)
Середня вартість обслуговування кредиту для ОСББ не перевищує 1000 грн на місяць
Кількість авіаперельотів у ЄС цього літа була нижчою за рівень 2019 року
Минулого місяця український автопарк поповнили 233 автобуси
Як змінилися ціни на овочі та фрукти в Україні
iPhone 18 Pro та Pro Max: яка там буде камера