Аналітики: Найближчим часом можливе послаблення долара на світових ринках


Аналітики: Найближчим часом можливе послаблення долара на світових ринках

У короткостроковому періоді можливе ослаблення американського долара. Про це говориться у звіті аналітиків Erste Group.

На думку експертів, на ослаблення американської валюти вплине низка деяких макроекономічних факторів, зокрема, істотне збільшення державного боргу США, який приведе до підвищення інфляції. "У зв'язку із цим купівельна спроможність американського долара, а також його вартість відносно євро трохи знизяться. На даний момент долар усе ще втримує сильні позиції завдяки нестабільній ситуації на фінансових ринках", - говориться у звіті.

Аналітики також прогнозують збереження високого курсу швейцарського франка завдяки своїй репутації надійної валюти. У той же час вони вважають, що втручання Швейцарського національного банку може трохи послабити швейцарську валюту, що, у свою чергу, позитивно позначиться на швейцарській економіці, яка орієнтована на експорт.

Японська ієна в короткостроковій перспективі також залишиться стабільною. Однак, у випадку появи чергових проблем на фінансових ринках, існує ризик нового зміцнення японської валюти, навіть незважаючи на те, що її привабливість трохи знизилася.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua