0 800 307 555
0 800 307 555

У Полтавську область повернулося близько 20 тис. гастарбайтерів


У Полтавську область повернулося близько 20 тис. гастарбайтерів

У Полтавську область повернулося близько 20 тис. трудових мігрантів. Про це ввечері на прес-конференції заявив голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Асадчев.

"Наші гастарбайтери вже повернулися. Ми оцінюємо їхню кількість в 20 тис. людей. Це люди, які працювали в будівництві і в основному в Росії. Там теж сьогодні питання будівництв є проблемним. Криза всіх зачепила", - відзначив губернатор.

На його думку, "ці люди перезимують, тому що поки в них є гроші, а навесні будуть щось думати". "Якщо влада не дасть їм робочих місць, то можуть знову виїхати або стануть безробітними. Що буде - поки не ясно. Я не знаю, як це центральна влада відслідковує і буде реагувати на приплив гастарбайтерів, але поки реакції не бачив”, - сказав В.Асадчев.

За його словами, у Полтавській області налічується 446 тис. робочих місць і до 38 тис. безробітних. 40 тис. жителів області працюють у режимі неповного робочого дня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua