0 800 307 555
0 800 307 555

Moody's погіршив прогнози рейтингів 15 українських банків із "стабільного" до "негативного"


Moody's погіршив прогнози рейтингів 15 українських банків із "стабільного" до "негативного"

Міжнародне рейтингове агентство Moody's погіршило прогнози рейтингів фінансової стабільності 15 українських банків з "стабільного" до "негативного". Про це сказано в повідомленні Moody's.

Відповідно до повідомлення, агентство також погіршило прогнози довгострокових рейтингів за зобов'язаннями в іноземній або національній валюті 19 українських банків з "стабільного" до "негативного".

Серед банків, для яких погіршені прогнози тих або інших рейтингів: Альфа-банк (Україна), "Фінанси й Кредит", "Надра", Ощадбанк, Calyon Bank (Україна), Перший український міжнародний банк, ING Bank (Україна), Кредитпромбанк, ОТП Банк, "Південний", Приватбанк, "Райффайзен Банк Аваль", Сведбанк Інвест, Укрексімбанк, Укрсиббанк, Укрсоцбанк, банк "Європейський", "Кредит Дніпро", Донгорбанк, Експрес-банк, Імексбанк, Індустріалбанк, "Хрещатик", Укргазбанк, Укргазпромбанк, Укрпромбанк, VAB Банк.

Moody's також погіршив прогноз рейтингу фінансової стабільності банку "Форум" з "позитивного" до "стабільного".

Рейтингове агентство, крім того, понизило рейтинги за національною шкалою банку "Надра" - з Aa2.ua до Aa3.ua, ПУМБу - з Aa2.ua до Aa3.ua, банку "Кредит-Дніпро" - з Baa1.ua до Baa3.ua, Індустріалбанку - з Baa2.ua до Baa3.ua, Укргазбанку - з A2.ua до A3.ua, VAB Банку - з A1.ua до A3.ua.

Як повідомляло агентство, у жовтні Moody's понизило рейтинги за депозитами у національній валюті й за національною шкалою 12 українських банків і погіршило прогноз рейтингів за депозитами в іноземній валюті 21 банку з "позитивного" до "стабільного".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua