Тигіпко: Для недопущення зростання ставок за кредитами достатньо підписати меморандум з банками


Тигіпко: Для недопущення зростання ставок за кредитами достатньо підписати меморандум з банками

Радник прем"єр-міністра України Сергій Тигіпко вважає, що для недопущення зростання ставок за кредитами не потрібно приймати відповідний закон.

Про це він заявив сьогодні журналістам, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, достатньо підписати меморандум між урядом та комерційними банками. Механізми компенсації можливих збитків банків при відмові від збільшення відсоткової ставки за кредитами Тигіпко бачить в наданні додаткової застави позичальником, або у домовленості між банком та клієнтом про реструктуризацію боргу.

Говорячи про потреби в рефінансуванні комерційних банків, Тигіпко зазначив, що достатньою на сьогодні сумою буде 6 млрд дол., які можна взяти з кредиту МВФ.

Також Тигипко вважає за можливе залучити до робочої групи, яку створює уряд для врегулювання ситуації в банківській системі, фахівців з Секретаріату президента.

Зокрема, Тигипко повідомив, що через тиждень будуть напрацьовані пропозиції робочої групи з тих напрямків, про які сьогодні заявила прем"єр-міністр. Мета цих пропозицій, сказав він, знайти системний підхід до оздоровлення банків та захистити інтереси вкладників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua