Dow Chemical звільнить 5 тисяч співробітників


Dow Chemical звільнить 5 тисяч співробітників

Найбільший зі США хімічний концерн Dow Chemical скоротить 5 тис. співробітників (11% від усього персоналу).

Про це говориться в офіційному прес-релізі компанії.

У такий спосіб в Dow Chemical планують скоротити операційні витрати на 700 млн. доларів до 2010 року.

Крім того, Dow Chemical тимчасово призупинить роботу 180 заводів і скоротить 6 тис. співробітників, що працюють за контрактом.

Скорочення персоналу буде проводитися в рамках програми реструктуризації компанії, що також передбачає перехід від централізованої моделі бізнесу до розвитку трьох різних бізнес-моделей. Програма дозволить Dow Chemical подолати труднощі, викликані фінансовою кризою і нестабільною ситуацією на ринку.

Dow Chemical є багатопрофільним хімічним концерном. Продукція компанії представлена в різних країнах по всьому світові. Чистий прибуток компанії за 9 місяців 2008 року знизився на 12% - до 2,13 млрд. дол. у порівнянні з 2,42 млрд. дол., отриманими за аналогічний період роком раніше.

Обсяг продажів компанії за 9 місяців 2008 р. збільшився на 18% і склав 46,6 млрд. дол. проти 39,28 млрд. дол. за 9 місяців минулого року. Прибуток до оподатковування за звітний період склав 2,92 млрд. дол., що на 22% менше від аналогічного показника роком раніше, зафіксованого на рівні 3,76 млрд. дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua