ОПЕК необхідно сильно скоротити видобуток на засіданні у грудні


ОПЕК необхідно сильно скоротити видобуток на засіданні у грудні

Голова лівійської National Oil Corp. (NOC) Шокрі Ганем вважає, що ОПЕК необхідно прийняти рішення про значне скорочення квот на видобуток нафти за підсумками засідання, запланованого на грудень, для того, щоб викликати зростання вартості, повідомило агентство Bloomberg.

"На ринку - переворот, всі держави включилися в захист своїх ринків, своїх галузей. ОПЕК повинна зробити те ж для нафтового ринку, - заявив керівник NOC. - Усі в ОПЕК згодні з тим, що ринку необхідна підтримка, я думаю, що наші дії повинні бути істотними".

Ганем відмовився назвати точний обсяг можливого зменшення квот, що він хотів би одержати за підсумками наступного засідання ОПЕК 17 грудня в Алжирі. "Давайте залишимо за зборами право прийняти рішення", - відзначив він.

На частку держав, що входять в організацію, припадає близько 40% світових поставок нафти. В ОПЕК перебувають Алжир, Ангола, Еквадор, Індонезія, Іран, Ірак, Кувейт, Лівія, Нігерія, Катар, Саудівська Аравія, ОАЕ і Венесуела.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua