Чутки про переговори Microsoft з Yahoo не підтвердились


Чутки про переговори Microsoft з Yahoo не підтвердились

Повідомлення у вчорашній Sunday Times про переговори Microsoft Inc з Yahoo Inc про покупку пошукової системи за $20 млрд. не відповідає дійсності, повідомляє Reuters.

Sunday Times повідомила, не розкриваючи своїх джерел, що дві компанії обговорять можливість комплексної угоди, причому Microsoft має намір передати Yahoo у керування новій команді менеджерів. Цю команду, за відомостями газети, очолили б колишній президент і виконавчий директор AOL Джонатан Міллер і колишній президент Fox Interactive Media Росс Левінсон .

Однак AllThingsDigital - афілійований блог Wall Street Journal - цитує коментар самого Левінсона, що назвав повідомлення газети "цілковитою фікцією". Високопоставлені джерела в Yahoo та Microsoft теж поставилися до повідомлення зневажливо.

Представник Yahoo Бред Уільямс заявив: "Це тільки чутка, а ми не коментуємо чутки". Представник Microsoft також відмовився прокоментувати повідомлення.

У минулому травні виконавча рада Yahoo на чолі з генеральним директором Джеррі Янгом відкинула пропозицію Microsoft про покупку компанії за $47,5 млрд., розцінивши ціну як занадто низьку. Microsoft потім відмовився від своєї пропозиції.

У листопаді Янг оголосив про свою відставку, що викликало нову хвилю чуток. Однак генеральний директор Microsoft Стів Баллмер виключив можливість здійснення угоди на колишніх умовах, хоча й сказав, що він "відкритий" для переговорів про покупку пошукової системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua