Газпром: Проблеми з гривнею - не привід для відстрочки боргу


Газпром: Проблеми з гривнею - не привід для відстрочки боргу

"Газпром" підтвердив одержання першого траншу в оплату заборгованості від НАК "Нафтогаз України". Про це повідомив сьогодні офіційний представник російського концерну Сергій Купріянов.

"Ми бачимо ці гроші і готові другого грудня відновити переговори щодо врегулювання подальших поставок газу", - сказав він.

На питання журналіста про те, чи впевнений тепер "Газпром" у відсутності необхідності припиняти постачання газу у випадку фінансових проблем з Києвом, Купріянов заявив: "Для того, щоб перейти на прямі договори з постачання газу, необхідно одержати всю заборгованість, що нагромадилася, до даного моменту".

Крім того, як заявив Купріянов, перебої з обміном гривні на долари не можуть бути приводом для відстрочок виплати боргу "Газпрому" за поставлений газ.

Так він прокоментував заяву голови НАК "Нафтогаз України" про виниклі в української сторони проблеми з переведенням наявних коштів у гривнях у долари для виплат "Газпрому" поточної заборгованості за постачання російського газу.

"А кому тепер легко?" - підкреслив Купріянов, нагадавши, що "Газпром" направив у Київ пропозицію зробити передоплату за транзит російського газу наступного року". Ці кошти, пояснив Купріянов, зрозуміло, обчислюються в доларах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua