0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Світові фондові індекси підскочили


Світові фондові індекси підскочили

Фондові індекси більшості країн світу за підсумками сесії 28 жовтня злетіли. Особливо сильне зростання було відзначено в основного індексу Франкфуртської біржі в Німеччині DAX Xetra 30, що підскочив на 11,28% до 4823 пунктів.

При цьому акції Volkswagen піднялися в ціні у два рази, мало не зробивши цю компанію найбільшою у світі за капіталізацією. Як відомо, зараз цю позицію займає американська НК ExxonMobil.

Інші індекси країн єврозони виросли більш скромно: французький CAC-40 піднявся на 1,55% до 3115 пунктів, а британський FTSE - на 1,92% до 3926 пунктів, повідомляє Lenta.ru.

У США біржі пережили надзвичайно бурхливе зростання завдяки очікуванням аналітиків чергового зниження ставки рефінансування ФРС. Індекс Dow Jones злетів на 10,88% до 9065 пунктів, зведений показник компаній хай-тека NASDAQ виріс на 10,79% до 1649 пунктів, а індекс широкого ринку S&P 500 - на 9,53%, закрившись на позначці 940 пунктів.

У той же час, ціна на нафту марки WTI на біржі NYMEX за підсумками регулярної торговельної сесії знову впала. Зниження склало 49 центів, а підсумковий результат - 62,73 долара за барель. Подешевшало і золото, що опустилося на 2 долари 40 центів до 740,5 долара за тройську унцію.

Як відомо, в останні дні через світову фінансову кризу більшість фондових індексів падали.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування