0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Fitch знизив рейтинги 10 українських банків


Fitch знизив рейтинги 10 українських банків

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило рейтинги 10 українських банків. Про це говориться в повідомленні рейтингового агентства.

Fitch, зокрема, знизив з рівня ВВ- до В+ довгострокові рейтинги Сведбанку, банку "Форум", Прокредит Банку, ВТБ Банку, Укрсиббанку, Укрсоцбанку, Правекс-банку, Ощадбанку, Укрексімбанку, а також знизив з рівня В- до ССС довгостроковий рейтинг банку "Надра".

Fitch підтвердив на рівні В довгостроковий рейтинг ПриватБанку.

Зниження рейтингів банків Fitch пов'язує з аналогічною рейтинговою дією, початою раніше відносно рейтингу України.

У відповідності зі шкалою Fitch, рейтинги групи В означають наявність певних кредитних ризиків при обмеженому запасі міцності.

Як повідомлялося, 17 жовтня Fitch знизив довгостроковий рейтинг України по зобов'язаннях в іноземній і національній валюті з рівня ВВ- до рівня В+.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування