В АУБ позитивно оцінюють дії Нацбанку


В АУБ позитивно оцінюють дії Нацбанку

В Асоціації українських банків позитивно оцінюють останні дії Національного банку України, зокрема, прийняття постанови № 319 про заборону дострокового розірвання договорів по вкладах банківських депозитів. Про це заявив президент АУБ Олександр Сугоняко вчора на прес-конференції в Києві.

"Ця постанова дає часовий ресурс для влади, щоб вжити необхідних заходів. Всі країни приймають, а в нас ніяк не можуть виробити заходи, щоб мінімізувати наслідки кризи", - сказав О.Сугоняко.

На його думку, введення Нацбанком мораторію на видачу депозитів є своєчасним та оперативним рішенням.

Як повідомлялося, НБУ своєю постановою №319 заборонив з 13 жовтня дострокове розірвання договорів по вкладах банківських депозитів. За даними Нацбанку, відтік депозитів з 1 жовтня 2008 року (до прийняття постанови) з банківської системи склав 6,2 млрд. грн., або 2,7% від суми строкових банківських вкладів.

Цим документом НБУ також увів п’ятипроцентну маржу між курсом покупки-продажу валюти на готівковому ринку.

Постановою № 319 також передбачено, що з 13 жовтня 2008 року банки зобов'язані обмежити здійснення активних операцій в обсягах, досягнутих кожним з них на цю дату.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:АУБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua