Результати торгів ПФТС (четвер - 02 жовтня)


У четвер, 2 жовтня, індекс ПФТС незначно виріс на 0,71% (до 378,32 пунктів) на фоні схвалення Сенатом США "плану Полсона". Тепер увага інвесторів буде прикута до голосування у Конгресі в п’ятницю, на якому вирішиться доля стабілізаційного плану.

Обсяг торгів акціями в друге поспіль був вкрай низьким - 7,2 млн. грн.

Зважаючи на продовження періоду невизначеності, ми й на далі утримаємося від передбачень щодо руху ринку. Зазначимо лише, що незначне падіння напередодні на фоні рекордного обвалу в Америці є чималим свідченням "перепроданості" ринку, а тому чекаймо на позитивний сигнал зі світових фінансових ринків для початку висхідного тренду на ПФТС.

Чорна металургія відзначилась неоднозначністю у четвер: Єнакієвський метзавод виріс (0,51%), в той час як впали Азовсталь (-1,17%) і Алчевський меткомбінат (-0,64%).

Серед представників машинобудування згадаємо ріст Крюківського вагонобудівного заводу (0,7%) та Мотор Січі (0,3%).

Лідерами росту за результатами сесії стали представники електроенергетики, що не дивно, зважаючи на скасування Президентом свого указу про заборону приватизації найбільших енергетичних компаній. Центренерго підвищилося на 3,09%, Західенерго - на 1,9%, а Донбасенерго - на 0,15%.

Ігор Держипільський

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua