Європейці врятуються від економічної кризи в Україні


Європейці врятуються від економічної кризи в Україні

В умовах світової фінансової кризи, що поглиблюється, Україна має шанс стати "економічним острівцем стабільності" для забезпечення економічного зростання європейського регіону. Про це під час відкриття другого університету YES (Yalta European Strategy) заявив старший науковий співробітник Інституту міжнародної економіки імені Петерсона Андерс Аслунд.

А.Аслунд відзначив, що фінансова криза відчутно не вдарить по українській економіці, і в першу чергу по фінансовій системі держави.

"Фінансова система України працює нормально, кредитування на внутрішньому ринку обмежено через державні механізми, що допоможе уникнути переходу фінансової кризи, що розвивається в Європі, на фінансову систему України", - додав А.Аслунд.

За словами А.Аслунда, поки країни Євросоюзу протягом декількох наступного років будуть переживати збільшення фінансової кризи, такі країни як Україна, Польща, Чехія, Словаччина, Китай можуть стати економічними острівцями стабільності, які будуть забезпечувати загальне економічне зростання у регіоні, однак для цього, відзначив він, український уряд повинен направити свою роботу на розвиток держави, зокрема, на розвиток державної економіки, а не "переживати через політичні кризи".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua