Експерти: Український фондовий ринок у вівторок, ймовірно, закриється у мінусі


Експерти: Український фондовий ринок у вівторок, ймовірно, закриється у мінусі

Експерти українських інвестиційних компаній, опитані агентством "Інтерфакс-Україна", дотримуються негативних очікувань щодо динаміки індексу ПФТС у вівторок.

"Сьогодні ринок, імовірно, закриється в мінусі. Поточне значення індексу вже становить "мінус" 2,7%. Крім того, сьогодні чекаємо виходу статистики щодо продажів житла в США. Поки очікування ринку негативні", - прокоментував агентству "Інтерфакс-Україна" ситуацію на ПФТС трейдер інвестиційного банку "Ренесанс Капітал" (Київ) Михайло Завадовський.

Станом на 12:50 серед blue chips виросли папери концерну "Стирол" - на 4,41%, Маріупольського заводу важкого машинобудування - на 2,26%, "ЛуАЗа" - на 1,92%.

У той же час упали в ціні акції Єнакіївського метзаводу - на 13,85%, Укрсоцбанку - на 6,41%, "Азовсталі" - на 5,7%, "Укртелекому" - на 4,53%, "Центренерго" - на 4,15%, Райффайзен Банку Аваль - на 3,57%, "Укрнафти" - на 2,84%, Авдієвського коксохімзаводу - на 2,81%, Полтавського ГЗК - на 2,38%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua