"Укртатнафта" переходить на прямі поставки палива авіаперевізникам


"Укртатнафта" переходить на прямі поставки палива авіаперевізникам

ЗАТ "Укртатнафта" (Кременчук Полтавської обл.) у рамках виконання домовленостей з Міністерством транспорту та зв'язку і Державіаадміністрацією щодо зниження цін на авіапаливо переходить на прямі договори в сфері постачання палива авіаперевізникам, повідомила прес-служба ЗАТ у вівторок.

"Перехід на прямі схеми співробітництва з авіакомпаніями забезпечить зниження цін на авіапаливо в аеропортах України (і, відповідно, цін на авіаквитки), мінімізує ризики, пов'язані з діяльністю компаній-посередників на ринку авіапалива, гарантує ритмічність і безперебійність постачання, а також якість продукту, що поставляється, що особливо актуально у світлі безпеки польотів", - відзначається в повідомленні.

Відповідно до документа, "Укртатнафта" протягом червня-липня вже уклала договори на постачання авіаперевізникам палива в аеропортах Львова, Івано-Франківська, Києва (Жуляни), Луганська. Крім того, досягнуті домовленості щодо постачання авіапалива в аеропорт "Бориспіль" (Київ), - у вересні компанія планує поставити туди 8 тис. тонн авіапалива.

Прес-служба також повідомляє, що "Укртатнафта" з 10 вересня переходить на прямі поставки в рамках договору, укладеного з найбільшим авіаперевізником України "Аеросвіт - Українські авіалінії".

У цей час також ведуться переговори про забезпечення авіапаливом компаній-нерезидентів України, зокрема, Lufthansa, British Airways, Delta Airlines.

"Уже попередні підсумки відповідного періоду показали, що дії "Укртатнафти" привели до зниження цін на паливо для авіакомпаній", - відзначається в прес-релізі.

"Укртатнафта" експлуатує найбільший в Україні Кременчуцький нафтопереробний завод, проектна потужність якого з переробки сировини становить 18,62 млн тонн на рік.

Чистий дохід компанії в 2007 році скоротився на 1,2% (на 158,921 млн грн) у порівнянні з 2006 роком - до 13 млрд 573,863 млн грн, валовий прибуток - на 28,3% (на 140,084 млн грн), до 355,762 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Укртатнафта
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua