Експерти: Сьогодні ще не пізно вибрати придатний ПІФ


Експерти: Сьогодні ще не пізно вибрати придатний ПІФ

"Грати з курсом найпоширенішої в Україні іноземної валюти - долара - з метою збільшити свої заощадження під силу небагатьом, тому ми рекомендуємо "непрофесіоналам" валютного ринку продовжувати активне знайомство з інститутами спільного інвестування", - вважає генеральний директор КУА "ПІО ГЛОБАЛ Україна" Андрій Радченко.

"За прогнозами фінансових аналітиків, з якими ми багато в чому згодні, з вересня курс долара складе 5,1 - 5,2 гривні, а до Нового року може вирости і до 7 гривень, - говорить Андрій Радченко. - Для зміцнення гривні сьогодні фактично немає об'єктивних передумов - є чималий дефіцит бюджету, практично не зменшується зовнішній борг. Залишається таким, що не викликає довіри, рівень інфляції в Україні, незважаючи на те, що в останній місяць вона призупинилася. Але однаково наприкінці року інфляція буде вищою, ніж прогнозував Кабмін наприкінці 2007-го".

На відміну від валютного ринку, фондовий ринок почне активне зростання, вважає Андрій Радченко. "Дно ми вже пройшли. Сьогодні ринок перебуває в боковому тренді - кінець літа. Всі учасники ринку налаштовані на активну і плідну роботу з вересня. Тим більше, що зараз непомітно, щоб нерезиденти активно продавали цінні папери українських підприємств і компаній. Сьогодні ще не пізно вибрати для себе пайовий інвестиційний фонд із відповідною стратегією, і ввійти в нього із частиною своїх заощаджень в розрахунку на перспективу".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПІО ГЛОБАЛ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua