Фондові торги в Японії завершилися зростанням індексу Nikkei


Фондові торги в Японії завершилися зростанням індексу Nikkei

Фондові торги в Японії 6 серпня 2008 р. завершилися підвищенням індексу Nikkei, передає РБК.

Після того, як ціни на нафту знизилися, зміцнилися очікування інвесторів щодо зростання обсягу споживчих витрат і уповільнення інфляції.

Позитивну динаміку продемонстрували акції компаній, орієнтованих на експорт, на тлі зміцнення курсу долара по відношенню до японської ієни. Так, акції японського виробника електроніки Canon Inc. додали в ціні 5%, автовиробника Honda Motor - 3,9%.

Також вдало торгова сесія склалася для одного з найбільших в Японії виробників електроніки Sony Corp. (+6,2%). Це відбулося після того, як з'явилися повідомлення про те, що Sony викупить у німецької компанії Bertelsmann її частку в Sony BMG Music Entertainment, якою японська і німецька компанії володіють на паритетних засадах.

Тим часом акції одного з найбільших світових банків - Mitsubishi UFJ Financial Group Inc.(MUFG) подешевшали на 1,2%. Раніше банк повідомив, що у I кварталі 2008-2009 фінансового року, що завершився 30 червня 2008 р., чистий прибуток знизився на 66,2% і становить 51,2 млрд ієн (475 млн дол.) проти 151,26 млрд ієн (1,4 млрд дол.), отриманих за аналогічний період роком раніше.

За підсумками закриття торгової сесії індекс Nikkei виріс на 340,23 пунктів (+2,63%), - до 13254,89 пунктів. Курс долара по відношенню до японської ієни в порівнянні з курсом попереднього торгового дня виріс на 0,24 ієн і становить108,12 ієни/дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua