S&P зарахувало банківську систему України до групи 10 за рівнем ризиків країни і галузевих ризиків


S&P зарахувало банківську систему України до групи 10 за рівнем ризиків країни і галузевих ризиків

Рейтингова служба Standard & Poor's оголосила про зміну оцінки рівня гіпотетичних валових проблемних активів (ВПА), які можуть виникнути у фінансовій системі України у випадку реалізації обґрунтованого (але не катастрофічного) сценарію економічної рецесії.

За новою оцінкою, він складе не 50-75%, а 35-50%, повідомляє прес-служба S&P. Одночасно Standard & Poor's підтвердило, що виходячи з оцінки ризиків країни (так званої оцінки BICRA) банківська система Україна належить до групи 10.

З погляду ймовірності надання державної підтримки приватним банкам, що зазнають фінансові труднощі, Standard & Poor's відносить Україну до категорії країн, "готових надати підтримку", і не додає додаткових щаблів до рейтингів українських приватних банків. "Ми вважаємо, що під час кризи керівництво країни підсилить нагляд і регулювання організацій, що зазнають труднощі, але банки (навіть такі, що мають великі частки ринку) не можуть розраховувати на своєчасну і необмежену адресну фінансову підтримку", - говориться в матеріалах агентства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «S&P зарахувало банківську систему України до групи 10 за рівнем ризиків країни і галузевих ризиків» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua