Російські біржі можуть стати повноправними членами WFE


Російські біржі можуть стати повноправними членами WFE

Міжнародна федерація бірж (World Federation of Stock Exchanges, WFE) може ухвалити рішення щодо включення російських торговельних майданчиків ММВБ і РТС улітку 2009 р. як повноправні члени, повідомив журналістам глава Федеральної служби з фінансових ринків Росії (ФСФР) Володимир Миловидов.

На початку 2007 р. обидва ці майданчики одержали статус афілійованих членів, зараз мова йде про одержання повноправного членства. Як відзначалося, є ціла низка країн, у яких установлена вимога, що великі національні інвестиційні фонди можуть здійснювати операції на фондових біржах інших країн, тільки якщо ці майданчики є членами Міжнародної федерації бірж. Тому членство в цій організації передбачає можливість припливу додаткових глобальних гравців на національний ринок.

Учасниками WFE стають як традиційні торговельні майданчики, так і біржі похідних інструментів, клірингові компанії, інвестиційні інститути, депозитарії, а також IT-компанії та інтернет-трейдери. Провідні світові банківські установи і дилерські компанії також є учасниками WFE.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua